Навчання в Японії

Надаємо безкоштовні консультаціі з питань виїзду до Японії та перебування в статусі тимчасово переміщених осіб, а також про можливості навчання в Японії.

+380679918033 Світлана (Viber, Line) 💙💛⛩Мовні школи в Японії:   1. Футаба (м.Чіба).  2. Токіо 1 (м. Чіба).

3. 3. Едогакуін (м. Токіо). 4. Кьошин (міста Токіо і Кіото). 

У «Школі східних мов і культури» можна отримати безкоштовну консультацію щодо навчання в Японії, а також допомогу в оформленні документів у мовні школи на тривалі (до 2 років) і короткотривалі (від 1 до 3 місяців) мовні курси.

Також організовуємо двотижневі поїздки в мовні школи, що проводяться восени. 

Загальна інформація  

*Всі школи проводять мовні курси і курси з підготовкою до вступу у вищі навчальні заклади або для влаштування на роботу. 

*Надають інформацію щодо працевлаштування в період навчання (28 годин на тиждень).

*Короткотривалі курси (від 1 до 3 місяців). Зазвичай проходять із червня до кінця вересня (інше — за запитом). 

*Вступ на тривалі курси відбувається у жовтні або квітні; іноді може бути в січні або липні. Для тривалого навчання необхідно мати сертифікат рівня N5 (найнижчий рівень), N1 ( найвищий рівень). Для вступу в університет чи коледж необхідно мати сертифікат не нижче рівня N2.

*Пакет документів для вступу в до всіх шкіл однаковий (згідно з вимогами Еміграційної служби Японії). 


Більше інформації за тел.: 044-332-3317 (Світлана).
Всі школи відвідані нами особисто. Підбираємо навчальний заклад відповідно до Ваших потреб, надаємо консультації щодо оформлення, підтримуємо в період навчання.

   Школа Футаба

Тіба — прекрасне місто парків і Діснейленда.  Значний плюс проживання в цьому місті — витрати на проживання на 20 % менші ніж у Токіо.

1. Школа знаходиться за 5 хв. ходьби від центральної станції міста. За 30 хв. можна доїхати на електричці до центральної станції Токіо і також за 30 хв. їзди до міжнародного аеропорту Наріта.

2. Вже понад 50 років школа працює з іноземними учнями.